Katalog portík.cz >>> Počítače a Internet >>> Software
Winamp

Winamp

Informace o nejoblíbenějším multimediálním přehrávači winamp. Jeho silnou stránkou jsou převážně pluginy a možnost použití skinů. Stáhněte si tento hudební přehrávač či jenom samotnou češtinu.

Adresa URL: http://winamp.ezin.cz

Daemon Tools

Daemon Tools

Daemond tools slouží ke správě virtuálních mechanik ve vašem počítači. S jeho pomocí můžete připojit image soubor jako klasickou mechaniku. U nás najdete návod na jeho zprovoznění a samozřejmě download.

Adresa URL: http://daemontools.ezin.cz

Deamon tools

Deamon tools

Deamond tools slouží ke správě virtuálních mechanik ve vašem počítači. S jeho pomocí můžete připojit image soubor jako klasickou mechaniku. U nás najdete návod na jeho zprovoznění a samozřejmě download.

Adresa URL: http://deamontools.wu.cz

Torrent

Torrent

BitTorrent je nástroj pro distribuci souborů v síti peer to peer. Jeho nespornou výhodou je rozložení přenosu dat mezi jednotlivé klienty, jenž se zrovna v síti nachází.

Adresa URL: http://torrent.howto.cz

Antivirové programy ke stažení zdarma

Antivirové programy ke stažení zdarma

Web o antivirech, antispyware, antispamu, a dalších které můžete používat úplně zdarma a legálně. Popis, srovnání, zkušenosti, výhody, stažení.

Adresa URL: http://www.antivirzdarma.cz

Windows 8 - informácie

Windows 8 - informácie

Informácie, novinky a vidá o operačnom systéme vyvíjaný microsoftom - windows 8. Na stránke sa dočítate najnovšie dohady o tom kedy bude windows 8 uvedený na trh.

Adresa URL: http://www.windows8.sk

Daemon tools

Daemon tools

Daemon tools je po právem považován za nejlepší program pro správu virtuálních mechanik, kdy k nim připojit obraz disku je velmi jednoduché. Ale i tak se může hodit několik návodů pro správné nastavení.

Adresa URL: http://daemontools.flashbang.cz

Adobe flash player

Adobe flash player

Internet moderní doby je převážně tvořen interaktivním obsahem, k jehož využití budete potřebovat tento malý prográmek. Technologie flash vám umožní přehrávání videí či hraní online her přímo z prostředí webového prohlížeče.

Adresa URL: http://adobeflashplayer.flashbang.cz

Total Commander

Total Commander

Total Commander se stal celosvětově nejoblíbenějším souborovým manažer postaveným na dvojici nezávislých panelů. Za podpory dobře propracovaného systému pluginů nemá sebemenší problém rychle a efektivně zpracovat jakýkoliv soubor.

Adresa URL: http://totalcommander.flashbang.cz

icq

icq

I Seek You, nebo-li icq v sobě kombinuje myšlenku snadné komunikace pomocí chatu a sociálních sítí, čímž si získalo oblibu u svých uživatelů. Stáhněte si jeho aktuální verzi pro pc či mobilní telefon.

Adresa URL: http://icq.flashbang.cz

1

© Copyright 2008 - 2010 Portik.cz - all rights reserved, realizace Live trading, s.r.o.