Katalog portík.cz >>> Zábava a Volný čas >>> Televize
Prostřeno prima recepty

Prostřeno prima recepty

Pořád plný originálních receptů a zábavy v boji pětice doposud neznámých lidí o titul hostitele týdne. O vítězi finanční hotovosti rozhodují sami soutěžící v tajném hlasování na konci každého dne.

Adresa URL: http://prostreno.dobroty.biz

Díly ulice dopředu

Díly ulice dopředu

Možná je to i vaše ulice, kde se každodenně odehrávají malá i velká dobrodružství zabalená do humorného kabátku. Vždy poslední díl najdete online i na našich stránkách.

Adresa URL: http://ulice.neprepinej.cz

Pořad tv prima autosalon

Pořad tv prima autosalon

Ty nejžhavější novinky z automobilového průmyslu nám každé sobotní dopoledne přináší Zbyněk Merunka a jeho tým expertů. Veškeré testy a dobré triky si můžete samozřejmě shlédnout i online.

Adresa URL: http://autosalon.neprepinej.cz

Mladší o pár let

Mladší o pár let

Life styling je pojem, jenž v našich končinách není ještě příliš rozšířený, což se pořad mladší o pár let snaží napravit. Není nic špatného na tom dopomoci přírodě zásahem plastické chirurgie, změnou oblékání či účesu.

Adresa URL: http://mladsioparlet.neprepinej.cz

Pošta pro tebe

Pošta pro tebe

Pořad plný emocí, šťastných setkání i odpuštění. Poznejte osudy lidí, jenž se rozhodli změnit svůj osud a pomocí pošťáka začali pátrat po svých blízkých.

Adresa URL: http://postaprotebe.neprepinej.cz

Okresní přebor

Okresní přebor

Prožijte společně se Slavojem Houslice jeho životní sezónu v okresním přeboru. Realistické zpracování zákulisí chodu venkovského fotbalového klubu obohacené o dávku humorného nadhledu můžete samozřejmě sledovat i online.

Adresa URL: http://okresniprebor.neprepinej.cz

Cambek

Cambek

Ze slávy popové hvězdy zbyl jen stín a tak se obživou Tomi Paciho stává prodej hudebnin u dvou akordů, kde zaměstnává i neortodoxního bratra Ozzáka. Pro bližší informace o sitkomu cambek zavítejte na jeho fan stránky.

Adresa URL: http://cambek.southeast.cz

2

© Copyright 2008 - 2010 Portik.cz - all rights reserved, realizace Live trading, s.r.o.