Tesla arena HC Sparta

Tesla arena HC Sparta

Web poskytující aktuální informace o programu, akcích a událostech v Tesla arena HC Sparta. Už vám neujdou žádné koncerty, sportovní zápasy a další akce.

Adresa URL: http://arena-hc-sparta.cz

Hotely, penzion, ubytování

Hotely, penzion, ubytování

Průvodce českými hotely a penziony přináší informace o kvalitním ubytování v penzionech a hotelích v České republice. Na webu najdete popisy, krátké info a adresy jednotlivých nabídek.

Adresa URL: http://holiday-czech1.cz

Playweb.cz

Playweb.cz

Playweb.cz je portál plný online her a soutěží zdarma. Naleznete zde hry nejrůznějších žánrů a kategorií. Playweb vás chytne a nepustí.

Adresa URL: http://www.playweb.cz/

Tuning auta

Tuning auta

Athtuning.cz je portál pravidelně přinášející nové články o tuningu a autech. Zajímavé kategorie článků Vás jistě přesvědčí o kvalitě portálu a tento web si oblíbíte.

Adresa URL: http://athtuning.cz

Beck info - rozcestník

Beck info - rozcestník

Web beck info je rozcestníkem spol. Beck International. Beck International nejsou jen hrnce Beck, ale i např. CK Beck Reisen. Zájezdy Beck Reisen jsou nezapomentulným zážitkem za bezkonkurenční cenu!

Adresa URL: http://beckinfo.cz

Daemon tools

Daemon tools

Daemon tools je po právem považován za nejlepší program pro správu virtuálních mechanik, kdy k nim připojit obraz disku je velmi jednoduché. Ale i tak se může hodit několik návodů pro správné nastavení.

Adresa URL: http://daemontools.flashbang.cz

Auto Škoda - získejte informace

Auto Škoda - získejte informace

Hledáte marně informace o autech značky Škoda? Hledat již nemusíte. Na našem webu naleznete to, co hledáte. Navštivte naše webové stránky a seznamte se všemi modely aut od značky Škoda. Přiblížíme Vám modely jako jsou Fabia, Octavia atd.

Adresa URL: http://www.auto-cz-skoda.cz

Pozadí plochy

Pozadí plochy

stáhněte si pozadí pro svoji pravovní plochu a vytvořte si příjemnější prostředí ve vašem pc

Adresa URL: http://www.pozadiplochy.cz

PCnoviny - noviny o všem

PCnoviny - noviny o všem

Magazín PCnoviny.cz vám přináší, články, recenze, názory a rady ze všech možných oblastí. Především z oblasti, cestování, financí, domácnosti, módy a počítačů. Každý den nové zajímavosti. Všechen obsah je zdarma a přístupný každému.

Adresa URL: http://www.pcnoviny.cz/

Infoturistika ČR

Infoturistika ČR

Turistický info server, který nabízí informace o místě či objektu, který chcete navštívit. Najdete tu otevírací dobu, kapacitu objektu, popis trasy, vstupné, různé kuriozity atd. Tyto důležité informace oceníte především při plánování výletu, výpravy

Adresa URL: http://www.infoturistika.cz

11

© Copyright 2008 - 2010 Portik.cz - all rights reserved, realizace Live trading, s.r.o.