Katalog portík.cz >>> Zpravodajství
Ajťáci.net

Ajťáci.net

Webový portál Ajťáci.net přináší nejnovější informace ze světa IT, různé články na témata C#, ASP.NET, PHP, WPF, Silverligt, MySQL, SEO, SEM.

Adresa URL: http://ajtaci.net/

Katalog ZOO v ČR

Katalog ZOO v ČR

Server ZOO v ČR přináší kompletní a jedinečnou databázi, katalog zoologických zahrad v ČR. Zde najdete jejich seznam, popis, zajímavosti o nich a další podrobnosti.

Adresa URL: http://www.zoovcr.info

Automobilový průmysl - Motornews

Automobilový průmysl - Motornews

Autoprůmysl odborně. Analýzy, reportáže, rozhovory, zprávy z automobilového průmyslu. Automobilky Škoda, Citroën, Toyota, Hyundai, Kia, VW, Audi, Seat, Opel, Porsche. Dodavatelé, logistika, skladovací prostory, manažeři, výroba aut a prodej aut v ČR.

Adresa URL: http://www.automobilovyprumysl.cz/

Průvodce světem mobilů

Průvodce světem mobilů

Věčný problém s tím, jaký mobilní telefon si vybrat, je konečně minulostí. Díky novému průvodci světem mobilů Jakymobil.cz při výběru už nikdy nezabloudíte a nákup nového telefonu se pro Vás stane zábavou.

Adresa URL: http://www.jakymobil.cz/

Akční letenky

Akční letenky

Rady a informace k online rezervaci letenek. Akční letenky, věrnostní programy leteckých společností, letenky nízkonákladových aerolinek a jiné tipy na levné letenky. Soutěže o letenky a slevy letenek.

Adresa URL: http://www.jaknaletenky.cz

PCnoviny - noviny o všem

PCnoviny - noviny o všem

Magazín PCnoviny.cz vám přináší, články, recenze, názory a rady ze všech možných oblastí. Především z oblasti, cestování, financí, domácnosti, módy a počítačů. Každý den nové zajímavosti. Všechen obsah je zdarma a přístupný každému.

Adresa URL: http://www.pcnoviny.cz/

Známe.cz

Známe.cz

Internetový deník a magazín o všem co by každý měl znát. O tom co je dobré a co doporučujeme ostatní. Dozvíte se spoustu zajímavých rad a zkušeností, který by se vám mohli hodit.

Adresa URL: http://www.zname.cz/

Banky, trhy, poisťovne – Fin-magazín.sk

Banky, trhy, poisťovne – Fin-magazín.sk

Online magazín, na ktorom nájdete všetko, čo potrebujete vedieť o bankách a finančnom trhu – banky, poisťovne, úroky, bankové produkty, hypotéky, termínované vklady, bežné účty, cenné papiere, financie.

Adresa URL: http://www.fin-magazin.sk

1

© Copyright 2008 - 2010 Portik.cz - all rights reserved, realizace Live trading, s.r.o.