Katalog portík.cz >>> Zábava a Volný čas >>> Televize
iprima Receptář prima nápadů

iprima Receptář prima nápadů

Každý týden vám receptář prima nápadů přináší novou várku skvělých tipů a triků do domácnosti, bytu či zahrady v podání populárního Přemka Podlahy.

Adresa URL: http://receptarprimanapadu.southeast.cz

Prostřeno

Prostřeno

Týden co týden se pětice naprosto neznámých lidí vrhne do příprav chutné večeře a následné zábavy, kterou ostatní bodově ocení. Komu se podaří získat titul hostitele týdne a jaké recepty připraví se dozvíte i u nás.

Adresa URL: http://prostreno.net

Pojišťovna štěstí

Pojišťovna štěstí

Prožijte životní lásky i zklamání společně s hrdiny seriálu televize Nova situovaného do prostředí první rodinné pojišťovny. Na našich stránkách získáte informace o seriálu a jednotlivé epizody online.

Adresa URL: http://pojistovnastesti.tym.cz

Hledá se táta a máma

Hledá se táta a máma

Partnera pro své ratolesti se rozhodli najít za přispění televizních kamer. Sledujte s námi osudy trojice osamělých rodičů za cestou za novou životní láskou.

Adresa URL: http://hledase.over.cz

Babicovy dobroty

Babicovy dobroty

Procestoval celý svět, kde studoval místní zvyklosti stolování. Při té příležitosti se mu poštěstilo nakouknout pod pokličku mnoha receptů, o něž se s námi dělí ve svém pořadu Babicovy dobroty

Adresa URL: http://babicovydobroty.hustej.net

Cambek

Cambek

Ze slávy popové hvězdy zbyl jen stín a tak se obživou Tomi Paciho stává prodej hudebnin u dvou akordů, kde zaměstnává i neortodoxního bratra Ozzáka. Pro bližší informace o sitkomu cambek zavítejte na jeho fan stránky.

Adresa URL: http://cambek.kx.cz

Prostřeno

Prostřeno

Do souboje o titul hostitel týdne se v prostřeno pouští pětice lidí, která se poprvé potkává až při natáčení. Shlédněte i vy online pořad plný zábavy a receptů.

Adresa URL: http://prostreno.own.cz

Comeback ke shlédnutí

Comeback ke shlédnutí

Zapomenutá popová hvězda Tomi Paci a jeho neortodoxní bratr Ozzák tvoří pilíře seriálu s kuchyně televize Nova Comeback. Zajímají-li vás podrobnosti o postavách či by jste si rádi připomněli epizody comebacku online, navštivte nás.

Adresa URL: http://comebackkeshlednuti.wu.cz

Babicovy dobroty recepty

Babicovy dobroty recepty

Světoběžník Jiří Babica pozbíral na svých cestach mnoho zkušeností v oboru gastronomie, z nichž poskládal nezaměnitelné recepty. O ty se s námi dělí v televizní show Babicovy dobroty.

Adresa URL: http://babicovyrecepty.dobroty.biz

Kluci v akci recepty

Kluci v akci recepty

Duo Filip Sajler a Ondřej Slanina nám zábavnou formou dokazují, že i kluci mohou být pánem kuchyně a svým hostům nabídnout rychlé a chutné pokrmy.

Adresa URL: http://klucivakci.dobroty.biz

1

© Copyright 2008 - 2010 Portik.cz - all rights reserved, realizace Live trading, s.r.o.